AktualnościCelebryci

Upadek legendy “1 z 10” widzowie w szoku!

Artur Baranowski stał się idolem całej Polski po tym jak wystąpił w teleturnieju “1 z 10”. Jego pewność siebie oraz ogromna wiedza dała mu rekordowy wynik. Zagadkowe zniknięcie Baranowskiego w finałowym odcinku zrodziło wiele pytań… Weryfikacja genialnego uczestnika teleturnieju nastąpiła w jego kolejnym występie telewizyjnym.

Artur Baranowski znalazł się na ustach całej Polski po tym jak w teleturnieju “1 z 10” osiągnął maksymalny wynik. Jego błyskotliwość i widza zaszokowała widzów i zaskarbiła mu ogromną rzeszę fanów.

Oburzenie wywołał brak Baranowskiego w finałowym odcinku teleturnieju prowadzonego przez Tadeusza Sznuka. Wtedy to zrodziły się teorie spiskowe dotyczące Baranowskiego.

Weryfikacja gwiazdy teleturnieju nastąpiła w kolejnym programie “Va Banque”. Widzowie z napięciem oczekiwali występu Baranowskiego spodziewając się rekordowego wyniku.

Nieoczekiwanie słynny uczestnik teleturnieju “1 z 10” wypadał w kolejnym teleturnieju słabo zajmując drugie miejsce. Widzowie byli zaskoczeni jego słabym poziomem co nasiLIło teorie o możliwości oszustwa w teleturnieju prowadzonym przez Tadeusza Sznuka.

Mierny występ Barańskiego w teleturnieju “Va Banque” zniszczył legendę nieomylnego i wszechwiedzącego Barańskiego i zakończył chyba jego krótką karierę medialną.

źródło: pp

fot. GD/ PS

 

Facebook Comments