CiekawostkiEzoteryka

Szokująca przepowiednia dla Polski. To wydarzenie jest nieuniknione!

Znany jasnowidz oraz specjalista astrologii Jan Benedykt Kościelny ujawnił szokująca przepowiednię. Według słów wizjonera, którego przepowiednie mają bardzo wysoką sprawdzalność, już niedługo Polska stanie się areną wydarzeń niewidzianych od ponad 80 lat!

Jan Benedykt Kościelny jest jasnowidzem, który trafnie przewidział wybuch wojny na Ukrainie oraz

J.B.Kościelny
J.B.Kościelny

kluczowe wydarzenia polityczne w Polsce. Jego przepowiednie oparte są nie tylko na osobistych wizjach, ale weryfikowane przez analizy astrologiczne oraz numerologiczne i kabalistyczne. Dzięki temu Jan Benedykt Kościelny jest jednym z najbardziej uznanych i szanowanych wizjonerów XXI wieku.

Z usług Jana Benedykta Kościelnego korzystają między innymi znani politycy oraz szefowie największych firm przed podjęciem kluczowych decyzji.

W swojej najnowszej przepowiedni Jan Benedykt przekazuje szokujące ostrzeżenie dotyczące Polski i Polaków.

Według jasnowidza już najbliższe tygodnie mają przynieść globalny kryzys, jakiego nie było od ponad 80 lat.

Niestety zgodnie z moimi przepowiedniami potwierdzonymi wyjątkowym układem astrologicznym nadchodzą bardzo złe czasy. Astrolodzy z całego świata, z którymi jestem w kontakcie potwierdzają nadchodzący mrok, w którego centrum będą ziemie polskie. – stwierdza jasnowidz.

Dopytywany o szczegóły swojej wizji, Jan Benedykt Kościelny szokuje jeszcze bardziej.

Wszelkie znaki na niebie a szczególnie wyjątkowe położenie planety Wenus zdominowanej przez Marsa i Jowisza wskazują na nadchodzący mrok. Dla naszej planety oznacza to sytuację analogiczną do tej obserwowanej prawie 80 lat temu, czyli w czasach II wojny światowej. – oznajmił wizjoner.

Niestety astrolog i jasnowidz pytany o szczegóły „mroku” udziela odpowiedzi, która może zostawiać więcej pytań niż odpowiedzi.

Nie mogę zdradzić szczegółów nadchodzących wydarzeń. Są one tak przerażające, że wywołałby to przedwczesną panikę. Jednak analogie z 1939 rokiem są tak wyraźne i powtarzalne, że najdalej wrzesień tego roku stanie się początkiem kryzysu globalnego, w którego centrum niestety znajdzie się też Polska. – alarmuje jasnowidz.

Dopytywany o szczegóły astrolog sugeruje, że astrologiczne układy nie pozostawiają złudzeń co do nadchodzących wydarzeń. Niestety ingerencja Jowisza w układ Marsa i Wenus potwierdza, że nadchodzące wydarzenia przyniosą „mrok” nieznany w dziejach ludzkości od czasów II wojny światowej.

Swoje wizje poparte widzą astrologiczną i konsultacjami numerologicznymi i kabalistycznymi Kościelny cenzuruje, by nie wywołać paniki.

Jak udało nam się ustalić, jasnowidz już kilka miesięcy temu ewakuował swoją rodzinę z Polski i według nieoficjalnych informacji związane jest to z jego przewidywaniami. Jak twierdzą osoby zbliżone do Kościelnego rodzina jasnowidza przebywa obecnie w Argentynie. Teren Ameryki Południowej ma być najmniej dotknięty nadchodzącymi kataklizmami.

Źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments