Finanse & bussinesSponsorowane

Allegro Ads. Wznieś się na wyższy poziom sprzedaży

Allegro Ads to forma promocji i sprzedaży zdobywająca coraz większa popularność. Kontekstowe umieszczenie reklam ofert oraz ich lokalizacja w serwisie Allegro pozwala na wzrost sprzedaży i daje szansę na rozwinięcie działalności nawet niewielkich sprzedawców.

Allegro Ads to nie tylko reklama ofert sprzedażowych. Intuicyjny, prosty w obsłudze panel użytkownika pozwala na samodzielne ustawienie kampanii reklamowej. Użytkownika Allegro Ads otrzymuje przyjazne narzędzie umożliwiające samodzielne ustawienie kampanii reklamowej swoich ofert.

Panel Allegro Ads umożliwia między innymi ustawienie co chce promować użytkownik oraz ustalić kiedy promocja ma być aktyna. Pozwala to na samodzielną kontrolę działań promocyjnych sprzedanych produktów a dzięki temu na uzyskanie najlepszych wyników sprzedaży.

Działania promocyjne na platformie Allegro Ads gwarantują wyświetlanie reklam produktów w najlepszych miejscach serwisu Allegro. Promocja tego typu daje przewagę nad konkurencję oraz wzrost sprzedaży.

Przykłady użytkowników korzystających z narzędzi, jakie oferuje reklama na allegro ads wskazują na wzrost sprzedaży od 20 do nawet 200 procent przy niewielkich nakładach na promocję.

Warto zaznaczyć, że Allegro Ads jest w pełni responsywne. Oznacza to, że reklamy wyświetlane są na wszystkich urządzeniach takich jak, smartfony, komputery czy tablety. Daje to możliwość pozyskania szerokiego grona odbiorców.

Dotarcie do nowych klientów oraz przewaga nad konkurencją dzięki Allegro Ads to sekret sukcesu sprzedawców, którzy korzystają z tej formy reklam.

Dodatkowym narzędziem dającym przewagę dzięki Allegro Ads jest spersonalizowanie reklam. Sprzedawane produkty wyświetlane są w optymalnych miejscach serwisu. Tego typu promocja to szansa na duży wzrost sprzedaży co udowodnił sukces tysięcy użytkowników tego narzędzia.

Prowadziłem samodzielną sprzedaż internetową w serwisie Allegro od lat. Mimo szerokiej oferty wzrost sprzedaży był minimalny choć nigdy nie mogłem narzekać. Jednak skorzystanie z pomocy jaka oferuje platforma Allegro Ads dała mi szybki i wyraźny wzrost sprzedaży a tym samym zysków – komentuje jeden z użytkowników Allegro Ads z branży motoryzacyjnej.

Allegro Ads jest przeznaczone dla szerokiego spektrum użytkowników. Możliwość samodzielnego ustawienia opcji reklam pozwala na optymalizacje kosztów przy maksymalnym wzroście sprzedaży. Jest to narzędzie polecane nie tylko dla doświadczonych sprzedawców, ale także dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę w świecie sprzedaży internetowych.

Facebook Comments