AktualnościCiekawostkiEzoteryka

Znany jasnowidz alarmuje! Krwawe piekło i zbory nieuniknione

Znany jasnowidz i specjalista astrologii Jan Benedykt Kościelny ogłosił swoją najnowszą przepowiednię. Wizja jasnowidza jest alarmująca. Niestety potwierdzają ją także inni wizjonerzy.

J.B.Kościelny
J.B.Kościelny

Jan Benedykt Kościelny jest jednym z najbardziej znanych współczesnych jasnowidzów. Zasłynął on trafnymi przepowiedniami dotyczącymi wojny na Ukrainie. Z usług jasnowidza i specjalisty astrologii i numerologii korzystają także politycy i liderzy biznesu.

Obecnie jasnowidz podzielił się z nami nową przepowiednią dotyczącą nadchodzącej przyszłości Polski. Niestety są one niepokojące.

Układy astrologiczne potwierdzone analizą numerologiczną nie pozostawia złudzeń. Polske czeka podział na dwie strefy. Niestety podział ten będzie krwawy i może przypominać zabory jednak jedna ze stref ma spłynąć krwią… Sytuacja astrologiczna wskazuje na układ podobny jak te z czasów zaborów. Tym razem jednak podział Polaki ma nastąpić na dwie części, z czego jedna będzie krwawym piekłem, na co wyraźnie wskazują wizje, jakich doświadczam i jakie weryfikuje metodami naukowymi. – stwierdza Jan Benedykt Kościelny.

Jasnowidz wyjaśnia, że swoje wizje nie tylko sprawdza analizami astrologicznymi i numerologicznymi ale także konsultuje z innymi współczesnymi uznanymi wróżbitami i jasnowidzami.

Niestety Kościelny nie chce wskazać konkretnej daty spełniania swojej szokującej przepowiedni. Jak nieoficjalnie wiadomo rodzina jasnowidza wyjechała już z Polski na wyraźną prośbę wizjonera. Powód, dla którego jasnowidz nie podaje daty nadchodzących wydarzeń może być podyktowany chęcią uniknięcia paniki w Polsce.

źrodło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments