Brutalny atak nożownika w centrum miasta. Poszło o 20 złotych! [WIDEO +18]

Za rozbój z użyciem noża odpowie 64-latek, który zażądał od znajomego 20 złotych. Pokrzywdzony 55-latek był kilkukrotnie raniony w głowę. Całe zdarzenie uwieczniły kamery miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek rano. Pracownicy monitoringu miejskiego powiadomili dyżurnego o zdarzeniu zarejestrowanym przez kamery. Przy ulicy Królewskiej doszło do brutalnego ataku przy użyciu noża. Sprawca miał odjechać autobusem. Informacje o lokalizacji sprawcy oraz pokrzywdzonego na bieżąco przekazywali mundurowym pracownicy monitoringu. Na miejsce od razu skierowano najbliższe patrole.

Funkcjonariusze szybko zatrzymali 64-latka. Działania były dynamiczne. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu. Jak się okazało, sprawca zażądał od swojego kolegi pieniędzy w kwocie 20 złotych, jednocześnie grożąc mu nożem. Gdy po chwili 55-latek odmówił, został zaatakowany i kilkukrotnie raniony ostrzem w głowę. Pokrzywdzony po zdarzeniu został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

64-latek usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia w warunkach multirecydywy. Mężczyzna na wniosek policjantów 1. komisariatu i prokuratora został doprowadzony do sądu, który zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Źródło: policja.pl

fot./wideo: tamże

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.