112WIDEO

Brutalne pobicie w autobusie. Najmłodszy sprawca ma 16 lat! [WIDEO]

Kryminalni z Jaworzna zatrzymali trzech sprawców, którzy w autobusie komunikacji miejskiej pobili 32-letniego mężczyznę za to, że zwrócił im uwagę, bo głośno krzyczeli i zachowywali się wulgarnie. Pokrzywdzony był bity i kopany aż do utraty przytomności.

r e k l a m a

18 listopada br. o godzinie 23.00 policjanci z Jaworzna zostali wezwani na interwencję przy ulicy Grabańka w Jaworznie, gdzie w autobusie miało dojść do pobicia. Na miejscu czekał pokrzywdzony, który został pobity przez grupę trzech nieznanych mu mężczyzn. Jak ustalili mundurowi, 32-latek zwrócił uwagę dwóm młodym mężczyznom, aby nie zachowywali się w tak głośny i wulgarny sposób, z uwagi na innych pasażerów i miejsce publiczne. Mężczyźni w wieku 16 i 17 lat zareagowali agresją.

Najpierw odgrażali się 32-latkowi. Następnie zadzwonili po swojego 20-letniego znajomego, który na kolejnym przystanku wsiadł do autobusu. Wtedy trzej mężczyźni wspólnie zaatakowali poszkodowanego, zadając mu uderzenia pięściami.

Gdy w wyniku popchnięcia 32-latek upadł na ziemię, sprawcy zaczęli kopać go po głowie i całym ciele, aż pokrzywdzony stracił przytomność.

Na miejscu policjanci udzielili mężczyzny pomocy, a następnie wezwali karetkę. Pokrzywdzony z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Młodzi mężczyźni w wieku 16,17 i 20 lat uciekli z miejsca zdarzenia przed przyjazdem Policji. Jednak długo nie cieszyli się wolnością, gdyż sprawą zajęli się jaworzniccy kryminalni. Analiza monitoringu z autobusu oraz własne ustalenia spowodowały szybkie zatrzymanie sprawców brutalnego pobicia.

źródło: policja.pl

wideo: tamże, fot. ilust. archiwum

r e k l a m a
Facebook Comments