Znana polska celebrytka o „nieludzkim” Bogu i obcych na Ziemi

Zgodnie z zapowiedziami Edyta Górniak była główną atrakcją tzw. „Zlotu Wolnych Ludzi”. Podczas swojego przemówienia, celebrytka stwierdziła, że na ziemi ponad połowa ludzi to roboty oraz „obcy”. Z zafascynowanymi słuchaczami Górniak podzieliła się także swoją wizją Boga.

r e k l a m a

XIX Zlot Wolnych Ludzi to coroczny festiwal fanów teorii spiskowych, reptilian oraz innych gości z kosmosu. Główną atrakcją tegorocznego zlotu była Edyta Górniak – celebrytka która coraz częściej publicznie głosi swoje teorie za które wiele osób trafiło do zakładów psychiatrycznych.

Już początek wystąpienia piosenkarki przykuł uwagę zwolenników kosmicznych teorii.

Witam wszystkie najodważniejsze dusze, które zgłosiły się, żeby zejść na Ziemię i zrobić porządki. Moja dusza kłania się waszym duszom – zwróciła się do publiczności, dziękując następnie „matriksowi”.

W dalszych wywodach celebryta opierała się już na swoich życiowych doświadczeniach oraz teoriach teologicznych.

Mogę potwierdzić z całą mocą, że pochodzimy z tego samego źródła, że Bóg nie jest człowiekiem, tak jak nam przekazywano – mówiła. – To, że człowiek w ogóle jeszcze istnieje, to jest cud. Jeśli wierzyć statystykom tych nieoficjalnych dyskusji, mniej więcej 51 proc. na całym świecie jest tzw. biorobotów, hybryd, reptilian. Oznacza to, że prawie co drugie doświadczenie musi być dla nas trudne, jeśli chodzi o relacje – stwierdziła.

r e k l a m a

Przekaz Górniak już kilka razy był upubliczniany, jak się okazuje celebrytka ma nie tylko teorię ale otrzymuje również przekazy z innych światów.

Tak naprawdę miałam je (przekazy przypis red.) od dziecka, ale nie wiedziałam, że są to przekazy. Gdy wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, działo się to z pełnym komfortem. Już wcześniej dostałam przekazy i wiedziałam, co może się wydarzyć. Byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka.

Jak widać Edyta Górniak rozwija się gwałtownie na gruncie teorii kosmicznych, duchowych oraz objawień. Wątpliwe się staje czy piosenkarka po „występie” na Zlocie Wolnych Ludzi jeszcze zagości na poważnych scenach muzycznych.

Żródło: pp

fot.arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.