AktualnościCelebryci

Córka Agnieszki Holland lamentuje nad losem matki

Córka Agnieszki Holland, Katarzyna Adamik opowiedziała jak zmieniło się życie jej matki po premierze skandalizującego filmu “Zielona granica”. Reżyserka ma mieć ograniczoną wolność i bać się wychodzić na ulicę.

Córka Agnieszki Holland wypowiedziała się na temat życia swojej matki po premierze filmu “Zielona granica”. Film uderzający w funkcjonariuszy Straży Granicznej i ukazujący Polaków jako prześladowców uchodźców wywołał burzę i liczne głosy oburzenia.

Reżyserka ma czuć się prześladowana w Polsce i bać się o własne bezpieczeństwo. Według słow jej córki prywatna ochrona zabroniła jej nawet samodzielnych wyjść z obawy przed atakiem ze strony obywateli, których uraziła swoimi insynuacjami.

Musi więc poruszać się wyłącznie samochodem. Jej wolność została ograniczona. Mama jednak zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i wie, czym kończy się nakręcanie hejtu. To słowo brzmi niewinnie, ale tak naprawdę oznacza nienawiść. Nakręcanie nienawiści może doprowadzić do zbrodni – oznajmiła Katarzyna Adamik.

Skandal w Watykanie! “Zielona granica” z nagrodą od papieża Franciszka

Film “Zielona granica” jest broniony przez wielu polityków Lewicy, Koalicji Obywatelskiej oraz Trzeciej Drogi. Film reżyserki żydowskiego pochodzenia otrzymał ostatnio nagrodę od papieża Franciszka i jest szeroko kolportowany w zachodnich kinach.

źródło: pp

fot. arch. GD

Facebook Comments