Piłka nożnaSport

Glik i Grosicki bohaterami. Polska wygrywa z Bośnią i Hercegowiną 2:1

Po mało atrakcyjnym meczu Reprezentacja Polski w piłce nożnej ostatecznie wygrała z Bośnią i Hercegowiną 2:1. Bohaterami spotkania zostali Kamil Glik i Kamil Grosicki.

Pierwsze 30 minut pierwszej połowy zwiastowały kolejną porażkę polskich orłów. Sytuacji pod bramkowych było jak na lekarstwo. Dodatkowo bośniacy wykorzystali przyznany im rzut karny. Łukasz Fabiański rzucił się zgodnie z torem lotu piłki, jednakże nie zdołał jej dotknąć.

Pod koniec pierwszej połowy otuchę w serca kibiców wlał w ostatniej minucie pierwszej połowy Kamil Glik. Po przerwie gra biało-czerwonych nieco się poprawiła. Przyniosło to również efekt w postaci gola Kamila Grosickiego. Jak się okazało była to bramka na wagę trzech punktów.