Koniec Konfederacji przesądzony! Korwin-Mikke potwierdził plotki

Wojna na Ukrainie zaostrzyła podziały w Konfederacji. Jawny kurs prorosyjski forsowany przez zwolenników Janusza Korwina-Mikke doprowadził to ugrupowanie na dno sondaży wyborczych. Rozbrat głównego twórcy Konfederacji ze swoją formacją jest już niemal przesądzony.

r e k l a m a

Konfederacja była kolejnym projektem Korwina-Mikkego w ciągu ostatnich 25 lat. Wzorem wcześniejszych ugrupowań, jej twórca Janusz Korwin-Mikke staje się także jej grabarzem.

Spory w Konfederacji zaostrzyły się wraz z wojną na Ukrainie. Prorosyjska postawa Korwina i jego zwolenników zepchnęła to ugrupowanie na dni sondaży wyborczych.

Trzech posłów tego ugrupowania, Kulesza, Sośnierz i Dziambor jako pierwsi wyłamali się z ugrupowania zakładając swoja partię. Nie zakończyło to jednak sporów.

r e k l a m a

Medialne doniesienia o wyjściu Korwina z Konfederacji potwierdziła Rada Krajowa partii KORWiN. Ogromną większością głosów upoważniła ona swojego lidera do samodzielnej decyzji o wyjściu z Konfederacji.

Sam Korwin-Mikke potwierdził faktyczny rozbrat z Konfederacją w jednym ze wpisów w mediach społecznościowych.

Ewentualne wyjście KORWiN z Konfederacji jest bardzo prawdopodobne. Czy będzie to dobre dla KORWiN? Nie. Czy to będzie dobre dla Konfederacji? Tak. W ocenie przysłowiowych „kuców” wina za spadek poparcia to robota Ruchu Narodowego i Wolnościowców. Można się rozejść -napisał.

Byłaby to kolejna partia której Korwin stał się twórcą i grabarzem po skupieniu w niej młodych ludzi uwiedzionych pseudo-liberalnymi tezami Korwina.

Źródło: pp

fot. arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

2 komentarze do “Koniec Konfederacji przesądzony! Korwin-Mikke potwierdził plotki

  • 30 maja 2022 o 21:11
    Permalink

    Gates, Soros i Chazary zwierają pośladki

  • 31 maja 2022 o 19:27
    Permalink

    Korwin to jedyna Prawdomówna postać na Polskie Giełdzie Polityków. Niestety ludzie nie lubią w Polsce tego w jaki sposób Korwin przekazuje Prawdę. Jest ona na tyle bolesna, że nie rozumieją tego. Korwin jakby był młodszy o 30 lat to w końcu Rządził by w kraju będąc jednocześnie Premierem i Prezydentem ale niestety jego czas się kończy bo trafił na moment przemian w Polsce. Przemian, którą ludzie zrozumieją w końcu jak ważna jest Prawda nawet jak jest Bolesna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.