AktualnościCiekawostkiEzoteryka

Krew i łzy – szokująca przepowiednia znanego jasnowidza na 2024 rok!

Znany jasnowidz, astrolog i specjalista numerologii, Jan Benedykt Kościelny ujawnił przepowiednię na rok 2024. Według wizjonera będzie to rok zmian, jakich Europa i świat nie widziały od niemal 100 lat!

Jan Benedykt Kościelny

Jan Benedykt Kościelny, znany astrolog i jasnowidz, którego przepowiednie zyskują dużą popularność dzięki swojej sprawdzalności podzielił się swoimi przewidywaniami na rok 2024.

Niestety jak potwierdzają obserwacje astrologiczne na całym świecie rok 2024 może być przełomowy dla dziejów świata, Europy i Polski. Wszelkie znaki astrologiczne potwierdzone obliczeniami numerologicznymi wskazują nasz kraj jako jedno z centrów globalnych wydarzeń – mówi jasnowidz.

Jan Benedykt pytany o szczegóły swojej przepowiedni nie pozostawia złudzeń co do Nowego Roku.

Kluczowe wydarzenia zajdą na Ukrainie. Koniec wojny w roku 2024 jest niemal pewny. Wskazują na to układy astrologiczne gdzie dominuje rywalizacja Wenus i Marsa. Niestety koniec wojny na Ukrainie będzie początkiem lawinowych zmian dla całej Europy i świata – oznajmił wizjoner.

r e k l a m a

Jasnowidz pytany o konkrety dotyczące ziem polskich w roku 2024 nie ma dobrych wiadomości.

Polska niestety znajduje się w wyjątkowej pozycji. Układy astrologiczne wskazują nasz karaj jako źródło zmain, które mogą dotknąć całą Europę i świat. Obliczenia numerologiczne oraz obserwacja drogi Marsa na nieboskłonie wskazuj, że przesilenie globalne którego osią będzie Polska nastąpi w ciągu najbliższych 3 lat. Nie wyklucza to, jednak że może ono nastąpić już w roku 2024 przynosząc wraz ze wpływami Marsa morze krwi i łez – alarmuje jasnowidz.

Zapytaliśmy wizjonera także o bezpośrednie wydarzenia w Polsce związane z powołaniem rządu Donalda Tuska.

r e k l a m a

Nie komentuję aktualnych wydarzeń politycznych i personaliów, ale wyraźnie widać tu katalizator zmian. Numerologia, układy astrologiczne i konsultacje, jakie odbyłem z jasnowidzami z całego świata wskazują zjawisko, które by można nazwać „czarnymi chmurami nad Polską”. Niestety wpisuje się to w ogólny obraz świata w roku 2024, jaki wskazują nam gwiazdy – oznajmił Kościelny.

Powołanie rządu w dniu rocznicy stanu wojennego, 13 grudnia jasno wskazuje bez analiz numerologicznych, jakie skutki może mieć zmiana władzy w Polsce i co oznacza dla Polski i Polaków – dodaje wizjoner.

Źródło: pp

fot. ilust GD

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *