Ks. Dominik Chmielewski poza Kościołem? Wspiera go Natanek [WIDEO]

Ksiądz Chmielewski jest jednym z czołowych polskich rekolekcjonistów- charyzmatyków. Jego nauczanie i działania spotykają się z rosnącą krytyką. Kontrowersje wywołuje jego wspólnota Rycerzy Maryi określana przez wielu jako prywatna sekta Chmielewskiego.

Charyzmatycy w polskim Kościele często spotykają się z krytyką. Osoby takie jakie jak; Natanek, Galus czy Woźnicki wraz ze swoją popularnością szybko znalazły się poza Kościołem zakładając prywatne wspólnoty o charakterze sekt.

Dominik Chmielewski często spotyka się z krytyką. Jego kontrowersyjne wystąpienia dotyczące pandemii, radykalizm w stosunku do „komunii na rękę” oraz wspólnota Rycerzy Maryi powodują dyskusję nad jego rolą w Kościele.

Chmielewski który wzorem innych charyzmatyków po mistrzowsku wykorzystuje internet do głoszenia swoich kontrowersyjnych tez uzyskał niespodziewanie wsparcie.

Symbol polskich księży – charyzmatyków którzy znaleźli się poza kościołem i nie są uznawani za kapłanów katolickich Piotr Natanek w jednym z ostatnich kazań odniósł się do Chmielewskiego.

Poparcie Natanka może być jednym z ostatnich akordów kariery Dominika Chmielewskiego jako katolickiego księdza.

Jego macierzyste zgromadzenie salezjańskie ma już doświadczenie w problemach jakie wywołują „radykalni charyzmatycy” zmagając się z buntem Michała Woźnickiego okupującego ich klasztor w Poznaniu.

Źródło: pp

fot.wideo:fb/ yt

KS. DOMINIK CHMIELEWSKI: błędy w nauczaniu i prywatna armia wojowników

Facebook Comments

One thought on “Ks. Dominik Chmielewski poza Kościołem? Wspiera go Natanek [WIDEO]

  • 12 maja 2022 o 13:49
    Permalink

    KTOŚ TU MIESZA WIDŁY I POWIDŁY – MODERNISTÓW Z TRADYCJONALISTAMI ! KS .WOŹNICKI JEST 100% TRADYCJONALISTĄ I WALCZY Z FARYZEUSZAMI POSOBOROWYMI I WILKAMI W OWCZYCH SKÓRACH O PRZYWRÓCENIE PRAWDZIWEJ MSZY W RYCIE RZYMSKIM NIE TYLKO W SWOJEJ PARAFII ,ALE WE WSZYSTKICH KOŚCIOŁACH KATOLICKICH ! WSZYSTKIE SKANDALE , KTÓRE DOTYCZĄ TEGO BOGOBOJNEGO I PRAWEGO KAPŁANA NIE SA SPOWODOWANE PRZEZ KS. WOŹNICKIEGO , ALE PRZEZ
    WATAHĘ POSOBOROWEJ MASONERII , KTÓRA MYLNIE NAZYWA SIĘ DUCHOWIEŃSTWEM KATOLICKIM . OBSERWUJĘ PILNIE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z BOJEM KS WOŹNICKIEGO I ZAPEWNIAM WAS ,ŻE NIE ZNALAZŁEM ŻADNEGO OSKARŻENIA PRZECIW NIEMU ! JEŚLI KTOŚ UWAŻA , ŻE NIE MAM RACJI TO PROSZĘ O KONKRETNE DOWODY !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.