112AktualnościŚwiat

Pakistańczyk bestialsko zamordował 5-letnią dziewczynkę z Polski

Pochodzący z Pakistanu Abdul Wahab, partner kobiety z Polski zabił jej 5-letnie dziecko. Na ciele zamordowanej dziewczynki ujawniono 70 różnych obrażeń.

Pochodzący z Pakistanu 35-letni Abdul Wahab został skazany za zamordowanie 5-letniej dziewczynki. Morderca był ojczymem dziewczynki i partnerem jej matki pochodzącej z Polski.

Początkowo Pakistańczyk nie chciał się przyznać do morderstwa, twierdził, że dziecko spadło ze schodów. Sekcja zwłok ujawniła, że dziecko miało 70 różnych obrażeń. Dziewczynka doznała między innymi złamań i ponownych złamań żeber, złamania obojczyka, złamania miednicy i urazu jelita. Obrażenia były zadawane przez wiele miesięcy. W chwili śmierci miała również obrażenia zewnętrzne, w tym siniaki i otarcia, a jej zęby były spróchniałe i zgniłe.

Co gorsza, czyny Pakistańczyka były rasistowskie. Dziewczynka była pozbawiona opieki lekarskiej oraz regularnie bita natomiast młodszy syn pary i biologiczny syn Abdula był zadbany i regularnie badany.

Poza Abdulem brytyjski sąd skazał także matkę dziecka. Otrzymała ona wyrok 11 lat więzienia za dopuszczenie do znęcania się nad córką oraz dopuszczenie do jej śmierci.

Źródło: bbc/pp

fot. ilust.

 

 

Facebook Comments