112

Podczas libacji alkoholowej wyrzucili człowieka przez balkon!

Włodawscy policjanci zatrzymali 37 i 38-latka podejrzanych o usiłowanie zabójstwa swojego znajomego. Podczas libacji alkoholowej wyrzucili go przez balkon znajdujący się na trzecim piętrze jednego z bloków!

r e k l a m a

Do tego zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 26 listopada br. po godzinie 14:00. Jak wynikało ze zgłoszenia jakie wpłynęło do WCPR od świadka, mężczyzna miał wypaść przez balkon jednego z bloków we Włodawie. Z jego relacji wynikało, że widział, jak trzymany za nogi mężczyzna został puszczony z wysokości III piętra przez innego mężczyznę i runął na ziemię.

W mieszkaniu, z którego został wyrzucony 29-latek, zatrzymali dwóch znajdujących się tam mężczyzn, 37-latka i 38-latka –  mieszkańców powiatu włodawskiego. 37-latek był trzeźwy, zaś jego znajomy 38-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci, w mieszkaniu trwało spotkanie towarzyskie.

W pewnym momencie, 37 i 38-latek chcąc pozbawić życia 29-latka po uprzednim skrępowaniu rękami jego rąk i nóg wyrzucili go zwróconego głową do dołu z balkonu na trzecim piętrze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że powodem miało być “wyjaśnienie” zaległych spraw.

Obydwaj zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie włodawskiej komendy.  Przez kolejne dni trwały z ich udziałem czynności procesowe. Zatrzymani byli notowani w policyjnych kartotekach.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie obu zatrzymanym zarzutu usiłowania zabójstwa.

r e k l a m a

źródło: policja.pl

fot. tamże

Facebook Comments