Woził zwłoki żony kamperem. Tłumaczył, że chciał spełnić jej ostatnią wolę

Policjanci z Międzyborza otrzymali niepokojące informacje. Obywatel Niemiec miał przywieźć zwłoki żony na ich teren. Ciało zmarłej miało być transportowane turystycznym kamperem!

Międzyborscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ich teren ma przybyć obywatel Niemiec który samodzielnie transportuje zwłoki żony. Co gorsza ciało zmarłej było przewożone turystycznym kamperem bez stosownych zabezpieczeń i dokumentacji.

Policjanci otrzymali informację, że w kamperem kieruje mężczyzna, który ma przewozić zwłoki członka rodziny. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki i koronerem. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich. Zabezpieczono materiały w tej sprawie i wszystko będzie weryfikowane – informuje asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy w mojaolesnica.pl.

Po zlokalizowaniu kampere i zwłok zatrzymano kierowcę pojazdu. Wdowiec tłumaczył, że przewożąc zwłoki żony do Międzyborza chciał spełnić jej ostatnią wolę. Niemiec twierdził, że nie wiedział że do transportu zwłok wymaga się stosownych dokumentów oraz spełnienia przepisów sanitarnych.

r e k l a m a

Obecnie trwa kompletowanie wymaganej prawem dokumentacji w celu pochówku kobiety.

Źródło: mojaolesnica.pl/pp

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.