COVIDPolitykaPolskazdrowie

Cejrowski o szczepionkach. Polski rząd winny przestępstwa?!

Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i komentator polityczny powrócił do tematu szczepionek na COVID. Cejrowski wskazał polski rząd, jako uczestniczący w szczepionkowym oszustwie.

r e k l a m a

Na łamach „DoRzeczy”, Wojciech Cejrowski, znany podróznik-celebryta skomentował sprawę szczepionkowego oszustwa. Cejrowski wprost oskarżył rząd premiera Morawieckiego jako współwinnego działań przestępczych.

Przestępcą nie jest korporacja, która próbuje coś ludziom wcisnąć, produkowanego nielegalnie, bo tego typu badania zostały zakazane. Teraz Pfizer się chwali, że kontynuuje ten rodzaj badań. Przestępcą jest ktoś, kto na to pozwala, a nie ten, kto na to próbuje – stwierdził.

Cejrowski wskazał winę rządu jako „grzech zaniechania”. Według podróżnika dopuszczono i nie zablokowano działań przestępczych Pfizer`a.

Oczywiście, Pfizer jest przestępcą, ale dużo większym ktoś, kto mógłby mu obciąć palce – dodał.

Oficjalnie rząd polski nadal zachęca do szczepień i trwają szczepienia kolejnych dawek przypominających o przypominających…

Źródło: DoRzeczy.pl/pp

fot. arch.DG

r e k l a m a
Facebook Comments

2 komentarze do “Cejrowski o szczepionkach. Polski rząd winny przestępstwa?!

  • Wszystkie Pana publikacje czytam ale cóż z tego, to tylko woda na młyn. Nie wszyscy zdają sobie sprawę że to co robią rządzący jest przestępstwem. Dodam że to kryminał. Władza czuje się bezkarna że nawet niemowlaki chcą szczepić . Ja powiem wara od naszych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *