PolitykaŚwiat

Cejrowski ostro o Bidenie. Padły szokujące słowa!

Wojciech Cejrowski znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na tematy polityczne i społeczne. Tym razem podróżnik zaszokował swoją opinią na temat prezydenta USA, Joe Bidena.

Zanany podróżnik i komentator polityczny Wojciech Cejrowski zaszokował swoją koleją wypowiedzią. Tym razem Cejrowski uderzył w prezydenta USA, Joe Bidena.

Cejrowski na antenie Radia WNET stwierdził, że współpracownicy opuszczają administrację Bidena widząc jej katastrofę. Kryzys miał się rozpocząć od ujawnienia w domu Bidena tajnych dokumentów które nie powinny się tam znajdować.

Nawet Demokraci nie kwestionują, że to były jakieś lewe interesy, że były nieetyczne, że synek prezydenta, znany narkoman i dziwkarz, leci samolotem do Chin razem z tatusiem. […] Tam ojciec ma spotkania dyplomatyczne, a synek puszcza się po mieście z jakimiś chińskimi biznesmenami i zaraz po powrocie dostaje miliony dolarów na założenie firmy w Ameryce – komentuje Cejrowski.

Cejrowski analizując kryzys administracji Joe Bidena wieszczy szybki koniec jego prezydentury. Wśród kandydatów na jego następcę wskazuje między innymi Michel Obamę, żonę byłego prezydenta USA.

Może wygrać następny demokrata. Gdyby na przykład Michel Obama, strasznie ją namawiają, a jej się nie chce, bo ona ma teraz dobre życie, dobry dom, dobre honoraria, jak napisze jakąś książkę, to jej zapłacą zanim jeszcze postawiła pierwszą kropkę. No więc ona ma teraz dobre życie i tak do władzy się nie chce rwać, ale może jej mąż chce się rwać i ona wygra wybory, a on będzie wiceprezydentem. Nie wykluczamy tego – stwierdził Cejrowski.

Słuchaczy i internatów zaszokowały słowa na temat syna prezydenta Bidena którego „dokonania” nie są znane w Polsce.

Źródło: wnet/pp

fot. arch. GD

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *