PolitykaŚwiat

Cejrowski znów szokuje! Ujawnił swoje zdanie o przyszłości USA

Wojciech Cejrowski znany jest ze swoich bezkompromisowych wypowiedzi. Tym razem na antenie radia Wnet ujawnił swoje zdanie o przyszłości USA. Przewidywania Cejrowskiego zaszokowały słuchaczy i internautów.

r e k l a m a

Znany podróżnik i dziennikarz na antenie radia Wnet poruszył temat polityki amerykańskiej i jej perspektyw. Cejrowski który ma dom w USA przytoczył przykład Wenezueli jako przykładu do czego prowadzi polityka związana z ograniczeniami wolności gospodarczej.

W Wenezueli, kraju bogatym dzięki ogromnym złożom ropy naftowej w ciągu kilku lat doszło do gigantycznej zapaści gospodarczej związanej z wprowadzeniem komunizmu i ograniczeń wolności gospodarczej.

Według Cejrowskiego, podobny scenariusz czeka Stany Zjednoczone.

Wszystkim się wydaje, że to jest niemożliwe, że imperium tak szybko upadnie, ale przypomnijmy sobie upadek Imperium Rzymskiego. Proces gnilny następuje w środku wcześniej. Wszystkim się wydaje, że ta skorupa, cały czas wielki gigant, stoi nad światem, jego cień zasłania innym słońce, rządzą nami. A potem – jakiś mały powód, ktoś walnie i okazuje się, że ten kolos jest pusty w środku, jest wyżarty robactwem i nie ma siły. Zaczyna się walić bardzo gwałtownie i szybko. – stwierdził podróżnik.

Cejrowski swoją wizję przyszłości USA opiera na systemie wprowadzanym przez partię demokratyczną od czasów prezydentury Obamy. Według niego system amerykańskiej demokracji i wolności gospodarczej przestaje być wydolny a wolny rynek jest sukcesywnie ograniczany przez państw.

r e k l a m a

Te czynniki mają według podróżnika w niedługim czasie doprowadzić do zapaści USA jako potęgi gospodarczej.

Źródło: Wnet/pp

fot.arch.

Cejrowski celnie o Ukraińcach. Padły szokujące słowa

Facebook Comments

2 komentarze do “Cejrowski znów szokuje! Ujawnił swoje zdanie o przyszłości USA

  • panie Cejrowski – trzymam kciuki za pana przepowiednię , oby się spełniła jak najszybciej ! ! !

  • Cejrowski widzi dokładnie to co ja. Recesja będzie ogromna w USA a zapoczątkował upadek kilka lat temu były Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump urojonymi oskarżeniami wobec wielu firm Chińskich. Lichwa w każdej postaci w końcu upaść musi a Stany Zjednoczone znane są ze swojej Lichwy od lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *