Dramatyczne sceny we Wrocławiu. Zatrzymali mężczyznę w chwili próby samobójczej

Funkcjonariusze z wrocławskiego komisariatu przy ul. Trzemeskiej otrzymali informację od zaniepokojonej żony 62-letniego mieszkańca stolicy Dolnego Śląska, który podjął dramatyczną decyzję, chcąc popełnić samobójstwo.

r e k l a m a

Z ustaleń wynikało, że mężczyzna przebywa w swoim domu na terenie ścisłego centrum Wrocławia. Funkcjonariusze ze Starego Miasta natychmiast pojechali pod wskazany w zgłoszeniu adres. Na miejscu wraz ze strażakami przy pomocy wysięgnika koszowego dostali się do wnętrza lokalu, w którym zabarykadował się desperat. We wnętrzu mieszkania dostrzegli 62-latka i w ostatniej chwili chwycili go za nogi, gdy próbował wyskoczyć przez znajdujące się na drugim piętrze okno. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna.

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć gorsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami m.in. z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej Nadodrzańskiego Centrum Wsparcia, którzy dyżurują pod numerem telefonu 71 796 40 85. Pamiętajmy, nie musimy być sami z naszymi problemami. Są osoby, które nam pomogą, całkowicie bezpłatnie i anonimowo.

Źródło: policja.pl

fot. ilust.arch.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.