CiekawostkiEzoteryka

Znany jasnowidz alarmuje! Widmo zagłady atomowej także nad Polską

Znany jasnowidz, specjalista numerolog i ekspert astrologii przedstawił swoją najnowszą wizję na temat nadchodzących wydarzeń. Widmo zagłady atomowej zagraża także Polsce.

J.B.Kościelny
J.B.Kościelny

Jan Benedykt Kościelny, jasnowidz oraz znawca astrologii i numerologii przestawił swoją wizję dotyczącą nadchodzących wydarzeń. Przełom wiosny i lata ma przynieść wydarzenia, w których może ucierpieć także Polska.

Z układów astrologicznych wyraźnie wyłania się przesilenie. Jego epicentrum wskazuję okolicę granicy Polski, Ukrainy i Białorusi. Niestety wizja ta wskazuje, że już w najbliższych tygodni może dojść w tym rejonie do przełomowych wydarzeń – stwierdza Jan Benedykt Kościelny.

Astrolog i wizjoner wskazuje dwa możliwe warianty wydarzeń. Pierwszy z nich to eskalacja wojny na Ukrainie i możliwe użycie w niej broni atomowej, co mogłoby zagrażać bezpośrednio Polsce. Druga interpretacja wskazuje początek rozmów pokojowych, które mogłyby mieć miejsce właśnie na pograniczu Polski, Ukrainy i Białorusi.

Wyraźnie widać, co potwierdzają także autorytety astrologiczne z całego świata, że przesilenie może mieć dwa oblicza, pozytywne i negatywne. Niestety nie można jednoznacznie określić jego charakteru i przebiegu – oznajmił wizjoner.

Czasem przesilenia w naszym regionie ma być przełom wiosny i lata bieżącego roku.

Źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments