CiekawostkiEzoterykaPolska

Znany jasnowidz szokuje! Już wkrótce dramatyczne wydarzenia w całej Polsce

Znany jasnowidz, specjalista astrologii oraz numerologi Jan Benedykt Kościelny, ujawnił szokujące wydarzenia, jakie mają czekać Polskę. Według najnowszych wizji już za kilka miesięcy przez Polskę przetoczą się dramatyczne wydarzenia.

J.B.Kościelny
J.B.Kościelny

Czołowy wizjoner i uznany jasnowidz, Jan Benedykt Kościelny, ogłosił najnowszą wizję na temat przyszłości Polski.

Według eksperta astrologii już jesienią tego roku w Polsce nastąpi eskalacja dramatycznych wydarzeń.

Układy astrologiczne są alarmujące, ostatni raz tak niekorzystne układy obserwowaliśmy w lutym 2022 roku, w chwili wybuchu wojny na Ukrainie – oznajmił Kościelny.

Astrolog pytany o szczegóły dramatycznych wizji niechętnie ujawnia szczegóły nadchodzącego przesilenia.

Konsultowałem to z ekspertami tarota oraz numerologii i kabały, niestety widzę tu wyraźny związek ze znakami astrologicznymi. Już w październiku tego roku nastąpi kumulacja znaków świadczących o gwałtownych zmianach politycznych i społecznych w Polsce – oznajmił jasnowidz.

Eksperci wiążą wizje Kościelnego z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi, które będą najprawdopodobniej w październiku b.r. Agresywna kampania i polaryzacja społeczna, niezależnie od wyników wyborów przyniesie ogromne niezadowolenie społeczne. Prawdopodobnie nieuniknione napięcia społeczne i polityczne potwierdzają słowa znanego wizjonera.

Znany jasnowidz doradcą rządu!?

Źródło: pp

fot.ilust.

Facebook Comments