Katarzyna Borczyk – bestia która spaliła własne dziecko poszukiwana

Za Katarzyną Borczyk nazwaną „bestią z Radwanic” wydano list gończy. 42-latka poszukiwana jest w związku z tym, że dwa dni po urodzeniu dziecka za jej wiedzą i w porozumieniu jej mąż spalił dziecko!

O wydaniu listu gończego poinformowała policja z Polkowic. Kobieta została skazana przez sąd z artykułu 160 ust. 2, który dotyczy narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez osobę, na której ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo.

r e k l a m a

Poszukiwania kobiety mają związek z wydarzeniami z 2016, kiedy to kobieta urodziła dziecko w domu. Dziecko miało nie dawać oznak życia. Mimo to nie wezwano pomocy medycznej a mąż kobiety miał za jej wiedzą spalić ciało noworodka w piecu!

Sąd w Legnicy skazał małżeństwo na 4 lata więzienia. Kobieta od tego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

42-latka ma około 161-165 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. Kilka lat temu nosiła proste, długie włosy w kolorze ciemnoblond. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu albo mają informację, które mogą pomóc w schwytaniu kobiety, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym we Wrocławiu pod numerami telefonów 47 871 34 00, 47 871 35 02.

Źródło: pp

fot. policja.pl

Facebook Comments