CelebryciReligia

Ksiądz Kneblewski skompromitował się w internecie!

Bydgoski ksiądz Roman Kneblewski zwany „kapelanem narodowców” skompromitował się w jednym ze swych internetowych występów. Gwiazda YouTube, konserwatysta, były proboszcz odwołany przez biskupa Tyrawę znów jest tematem internetowych komentarzy. Tym razem postawił za wzór rodziny celebrytów znanych z rozwiązłości i rozwodów.

Ksiądz Kneblewski jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Jego filmiki i wpisy nie raz wywołały kontrowersje. Konserwatysta, miłośnik mszy trydenckich, kapelan narodowców tym razem popełnił błąd.

Fotografia aktora Jamesa Van Der Beeka z rodziną, gwiazdy młodzieżowego serialu “Jezioro marzeń” została przez Kneblewskiego określone wpisem: “Tradycyjna rodzina, ostatni bastion cywilizacji”.

Internauci szybko ośmieszyli wpis księdza Kneblewskiego. Sam autor nie poczuwa się do winy i nie przyznaje się do błędu.

“A to jest rozwodnik? Nie znam faceta, nie kojarzę, i zupełnie nie o to mi chodziło. Nie rozumiem, po co taki komentarz (…)” – tłumaczył się ksiądz, wyraźnie oburzony tym, że wytknięto mu błąd.

Decyzje o odsunięciu Kneblewskiego ze stanowiska proboszcza poparta przez Watykan wydaje się uzasadniona wobec wątpliwej działalności internetowej księdza emeryta Romana Kneblewskiego.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *