Kobieta pod kołami Toyoty! Policja publikuje dramatyczne nagranie [WIDEO]

19-latek kierujący toyotą, wjechał w 34-latkę, przechodzącą przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech dni.

W piątek tuż przed godziną 21:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od patrolu interwencyjnego o wypadku drogowym do którego doszło na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci podczas patrolu, zauważyli jak doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy marki Toyota. Mundurowi wspólnie ze świadkami zdarzenia, natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej, do czasu przybycia karetki pogotowia.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Po przekroczeniu osi jezdni przez pieszą, wjechał w nią znajdujący się na drugim pasie ruchu samochód marki Toyota. 19-letni kierujący tym autem uderzył w 34-latkę, która następnie dostała się pod koła toyoty. Tomaszowianka z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Mundurowi zatrzymali 19-latkowi z gminy Tyszowce prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech dni. Badanie alkomatem wykazało, że młody kierowca podczas zdarzenia był trzeźwy.

Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policyjnych śledczych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Źródło:policja.pl

fot..wideo: tamże

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.