112

Morderca 4-miesięcznego dziecka schwytany!

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przy współpracy sieci ENFAST w Biurze Kryminalnym KGP zatrzymali w Słupsku poszukiwanego 52- letniego mężczyznę, podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała i zabójstwo 4-miesięcznego dziecka.

r e k l a m a

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku współpracując z przedstawicielami policyjnej sieci współpracy międzynarodowej ENFAST, zbierali informacje o poszukiwanym mężczyźnie podejrzanym o zabójstwo 4-miesięcznego dziecka.

Za mężczyzną policjanci z Niemiec w maju tego roku wydali Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Niemiec, bardzo często zmieniał też miejsca swojego przebywania. Policjanci z zespołu poszukiwań celowych dzięki bieżącej i dynamicznej wymianie informacji z Biurem Kryminalnym KGP ustalili, że 52-latek wrócił z Niemiec do Polski i z chwilą potwierdzenia właściwego adresu przygotowali akcję jego zatrzymania.

r e k l a m a

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, podczas dynamicznej akcji, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę w jednym z mieszkań na terenie Słupska. 52- latek był zaskoczony interwencją nieumundurowanych policjantów, ale nie stawiał oporu podczas zatrzymania.

52-latek będzie teraz przebywał w polskim areszcie, oczekując na ekstradycję do Niemiec.

Źródła: policja.pl

fot.arch.ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Jeden komentarz do “Morderca 4-miesięcznego dziecka schwytany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *