AktualnościCelebryci

Kolejne niejasności w sprawie tragicznej śmierci celebryty. Padły szokujące oskarżenia

Śmierć znanego youtubera Wojciecha “Majora” Suchodolskiego wstrząsnęła całym środowiskiem internetowych twórców i ich fanów. Suchodolski będący idolem wielu młodych ludzi, zmarł nagle w wieku 48 lat.

Wojciech Suchodolskie znany także jako “Major” był gwiazdą polskich mediów społecznościowych. Białostocki twórca zasłynął od współpracy z Krzysztofem Kononowiczem, przypominając tą zapomnianą postać i rozpoczynając jej druga karierę medialną.

Charyzma, bezkompromisowość i wielowymiarowość postaci Suchodolskiego szybko przysporzyła mu licznych fanów a jego sława szybko wyprzedziła dogasającą gwiazdę Kononowicza.

Niestety Suchodolski nie miał szczęścia do współpracowników. Jego szczerość granicząca z naiwnością była często wykorzystywana.  Wielu żądnych zysków fałszywych pomocników czerpało zyski z twórczości “Majora”.

Szczególną popularnością cieszył się patostreamy których sam SSuchodolski unikał a na które był namawiany przez swoich “przyjaciół”.

Ostatni, tragiczny etap kariery Wojciecha Sudolskiego przypadł na Sędziszów. Suchodolski podstępnie usunięty z domu przy ulicy Szkolnej w Białymstoku gdzie prowadził swoją działalność gospodarczą, trafił pod opiekę tajemniczej postaci swojego psychofana. Tam też namawiany do spożywania alkoholu oraz środków odurzających szybko podupadł na zdrowiu i zmarł.

Śmiercią znanego yutubera zainteresowała się policja i prokuratura. Jeden z wątków śledztwa dotyczy świadomego otrucia Suchodolskiego przez jego sędziszowskiego opiekuna, który miał mu podawać do picia trujące substancje w tym rozpuszczalnik!

Ostatecznie na wszystkie pytania mają odpowiedzieć pełne wyniki sekcji zwłok. Po ich otrzymaniu prokuratura zadecyduje czy zostaną postawione zarzuty dotyczące przyczynienia się do śmierci Wojciecha Suchodolskiego lub nieudzielenia mu pomocy w chwili zagrożenia życia.

Ponadto pogłoski o możliwym zamordowaniu Suchodolskiego mogą potwierdzać wcześniejsze ataki na niego takie ja; oblanie “Majora” niebezpiecznymi substancjami podczas jego leśnego spaceru czy atak przy użyciu noża uwieczniony podczas transmisji na żywo.

Śmierć Wojciecha “Majora” Suchodolskiego wznowiła dyskusję nad zmianami w prawie mającymi na celu ograniczeniu zjawiska patostreamów oraz wykorzystywaniu osób nieporadnych życiowo takich jak Krzysztof Kononowicz w celu czerpania zysków.

źródło: pp

fot. arch.

Facebook Comments