CiekawostkiKościół

Sylwester z Radiem Maryja. Trzydniowa impreza z szokującą ceną

Ceny imprez sylwestrowych liczone są w setkach złotych. Te najlepsze mogą kosztować kilka tysięcy. Swoją imprezę sylwestrową przygotowało także Radio Maryja. Koszt trzydniowej imprezy z o. Tadeuszem Rydzykiem to zaledwie 150 złotych! Jest jednak haczyk…

r e k l a m a

Radio Maryja postanowiło zorganizować nietypową imprezę sylwestrową. Trzydniowy pobyt w Toruniu ma kosztować 150 złotych i być połączeniem refleksji, modlitwy i dobrej zabawy.

Hasłem pod jakim odbywać się będzie nietypowy Sylwester jest: „Życie to coś więcej”.

Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy – informuje Radio Maryja we wpisie, który reklamuje imprezę sylwestrową.

Poza zaskakująco niską ceną trzydniowego pobytu, interesująca jest także grupa wiekowa dla jakiej przeznaczona jest nietypowa impreza. Ojciec Rydzyk kieruje swoją ofertę do dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 19 lat!

Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników.- napisano.

Impreza sylwestrowa z Radiem Maryja odbędzie się w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu w dniach 30 grudnia 1 stycznia 2023 roku.

Źródło: RM

fot. arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *