CiekawostkiEzoterykaWarszawa

Szokujący widok na warszawskim niebie! Jasnowidz twierdzi, że to oczywisty znak

Pierwszy raz w historii dokonano obserwacji sępów krążących nad Warszawą. Ptaki te, niewystępujące naturalnie w Polsce od listopada pojawiały się w okolicach stolicy.

r e k l a m a

Sępy kasztanowe nie występują w Polsce. Ich obserwacje należały do rzadkości i były sporadyczne w naszym kraju.

Pod koniec listopada zaobserwowano gromadzenie się tych ptaków nad bagnem Całowanie niedaleko Warszawy. Obecnie sepy widuje się już nad Warszawą.

Sęp będący padlinożercą terenów podzwrotnikowych i równikowych jest symbolem śmierci i nadchodzących nieszczęść.

Znany jasnowidz i astrolog Jan Benedykt Kościelny skomentował fakt pojawienia się sępów nad stolicą Polski.

Sepy są czytelnym i jasnym sygnałem dla nas. Pojawienie się ich nad stolicą nie jest przypadkowe. Zwierzęta te uważane za wysłanników bogów w kulturach Majów czy Azteków zawsze wskazywały miejsce, gdzie dojdzie do wydarzeń dramatycznych czy tragicznych – twierdzi Kościelny.

Pojawienie się sępów nad Warszawą jest notowane pierwszy raz w historii.

Astrologia jest nauką w której „odczytujemy” informację ze świata natury odnosząc je na życie ludzi i ludzkość. Pojawienie się sępów w miejscu, gdzie nie występują a szczególnie nad stolicą kraju nie może być odczytane inaczej jak znak nadchodzącej śmierci i tragicznych wydarzeń – mówi Jan Benedykt Kościelny.

Jasnowidz pytany o szczegóły nie ma dobrych wiadomości.

Odczytanie tego znaku w połączeniu z analizami astrologicznymi i numerologicznymi niestety wskazuje na nadchodzące dramatyczne wydarzenie. Nie musi to oznaczać śmierci fizycznej ludzi tu i teraz, jednak rok 2024 może być rokiem tragicznych zmian dla Polki i Polaków, o czym mówią nam zwierzęta, których pojawienie się wszędzie na świecie oznacza jedno – stwierdza jasnowidz.

r e k l a m a

Źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments