AktualnościSportŚwiat

Walka o ogień. Islamiści planują zamachy na znicz olimpijski!

Igrzyska Olimpijskie 2024 roku odbędą się Paryżu. Stolica Francji od lat jest widownią zamieszek związanych wywoływanych przez migrantów muzułmańskich oraz zamachów. Kolejne akty terroru islamiści zapowiedzieli wobec ognia olimpijskiego.

Igrzyska Olimpijskie we Francji związane są z bardzo wysokim ryzykiem zamachów terrorystycznych. Liczne ugrupowania muzułmańskie działające w tym kraju zapowiadają ataki związane z nadchodzącą imprezą.

r e k l a m a

Pierwszym celem islamistów we Francji ma być ogień olimpijski. Zgaszenie znicza, który w dniach 8 maja do 26 lipca będzie niesiony przez Francję ma być pierwszym celem islamistów we Francji, którzy uzyskali ogromne wsparcie finansowe i zaplecze ludzkie po kolejnych falach nielegalnych migracji.

W całej podróży sztafecie będzie towarzyszyć stu policjantów i żandarmów, w tym elitarna jednostka żandarmerii GIGN, znajdująca się w pobliżu przez cały czas – oświadczył minister spraw wewnętrznych Francji Darmanin.

Same Igrzyska ma ochraniać około 8000 policjantów oraz 5000 żandarmów wspieranych przez nieujawnioną liczbę tajnych jednostek antyterrorystycznych wojska i policji.

Źródło: pp

fot.: arch. GD

Facebook Comments