Minister Anna Moskwa zaleca 17 stopni w domu. Według niej to „pozytywne dla zdrowia”

Minister Anna Moskwa – specjalista do spraw klimatu na antenie Radia ZET zdradziła ile stopni według niej powinno być w polskich domach. Według niej zimno może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i można się do niego przyzwyczaić…

r e k l a m a

Skandaliczna wypowiedź minister Moskwy jaka padła na antenie Radia ZET jest szeroko komentowana. Według niej, zimno w domu ma pozytywny wpływ na zdrowie a Polacy mogą i powinni się do niego przyzwyczaić.

17 stopni w przestrzeniach wspólnych i 19 stopni w bardziej użytkowanych – zaproponowała polityk Prawa i Sprawiedliwości, jednocześnie podkreślając, że “można się przyzwyczaić” do takich temperatur, a poza tym jest to pozytywne dla naszego organizmu.

Minister klimatu skomentowała także problemy z zakupem węgla. Według niej tu także winni są Polacy którzy są przyzwyczajeni kupować węgiel we wrześniu.

Węgiel jest i będzie. Nie obawiamy się, że go zabraknie. To, co będzie potrzebne przy zakupach węgla to cierpliwość. Trzeba też będzie trochę złamać przyzwyczajenia, że we wrześniu gospodarstwo zaopatruje się na rok lub dwa lata – stwierdziła minister.

Zdecydowana większość komentarzy jakie pojawiły się w mediach społecznościowych po wypowiedziach Anny Moskwy z oczywistych przyczyn nie nadaje się do cytowania.

Źródło: Radio ZET/ pp

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.