AktualnościPolitykaZ OSTANIEJ CHWILI

Amerykanie ewakuują rodziny z Ukrainy. Wojna jest nieunikniona!?

Rozmowy dyplomatów Rosji i USA na temat Ukrainy nie przyniosły oficjalnych rezultatów. Administracja USA wydaje się jednak akceptować niedalekie wkroczenie wojsk rosyjskich na Ukrainę. Świadczą o tym działania amerykańskiego Departamentu Stanu.

„New York Times” potwierdza fakt przygotowań rodzin amerykańskich dyplomatów z Ukrainy. Wydano także ostrzeżenie dla obywateli amerykańskich przed wyjazdami na Ukrainę.

Działania Departamentu Stanu świadczą o wiedzy amerykańskiej administracji o nadchodzącej wojnie. Także inne działania takie jak blokada dostaw broni na Ukrainę przez Niemców świadczą o zbliżającej się agresji Rosji na Ukrainę.

Niemcy zamiast pomocy militarnej zaproponowali Ukrainie dostarczenie szpitala polowego dla żołnierzy rannych w nadchodzących walkach.

Nieunikniona inwazja Rosyjska oznacza, że niemal cała Polska granica wschodnia znajdzie się na linii frontu. Postawa Niemiec jako sojusznika Rosji oraz sabotowanie planów obronnych NATO skazuje Polskę na konieczność przygotowań do samodzielnego oporu wobec zbrodniczych planów Kremla wspieranego przez Berlin.

Źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments