Cejrowski zdradził datę wybuchu III wojny światowej

Znany podróżnik i felietonista, Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat napiętej sytuacji na świecie. Jego zdaniem inwazja Putina na Ukrainę to tylko część globalnej rozgrywki w której kluczowe są Chiny.

r e k l a m a

Wojciech Cejrowski nie unika wypowiedzi na aktualne tematy społeczne i polityczne. Według niego III wojna światowa trwa.

Moim zdaniem ona już się zaczęła jakiś czas temu i to jest wojna z Chinami. Natomiast Putin jest jednym z graczy. Nie jest pionkiem, ale nie jest też hetmanem. To jest jakiś laufer albo konik, którego Chiny ustawiły. – stwierdził Wojciech Cejrowski.

Za początek III wojny światowej Cejrowski wskazuję wybuch pandemii koronawirusa.

III Wojnę już mamy i symboliczną datą rozpoczęcia, to moim zdaniem ten wirus chiński, który z Wuhan wyleciał, to był początek tej rozgrywki, kiedy Chińczycy zaatakowali bronią biologiczną, w taki sposób, że wewnątrz Chin już samoloty nie latały do Wuhan ani z Wuhan, natomiast cały czas rozsyłali samoloty na cały świat z zatrutego wirusem miasta Wuhan -stwierdził podróżnik.

Celem globalnej wojny ma być nowy podział stref wpływów i rynków. Ekspansja Chin od lat jest agresywna. Liczne wrogie działania gospodarcze, szpiegostwo i rozbudowa armii wskazuje na dalekosiężne cele Pekinu.

Cejrowski celnie o Ukraińcach. Padły szokujące słowa

Źródło: pp

fot. arch.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *