Julia 21 lat. Celebrytką wędkarstwa z rekordowymi połowami.

Julia Grzyb ma 21 lat. Piękna, młoda, uśmiechnięta… W internecie jest gwiazdą a na łowiskach postrachem.

Julia Grzyb to prawdziwa celebrytka świata wędkarstwa. Jej fanpejdż „Wędkuj z Julką” bije rekordy popularności. Wiele osób twierdziło, że to tylko „ustawione” zdjęcia ze złowionymi rybami. Julia jednak jest prawdziwą pasjonatką wędkarstwa a jej zdobycze imponują.

Moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się ponad trzy lata temu. Mój chłopak, a dzisiaj narzeczony, zaproponował, że pojedziemy na ryby. Tego dnia akurat ryby dopisywały, więc mogłam się trochę pobawić. Bardzo mi się wtedy to spodobało. Podczas kolejnego wyjazdu przy samym brzegu spiął mi się większy amur. Dla mnie był większy, chociaż miał 2-3 kg, ale jako że były to moje początki, to inaczej wówczas na to patrzyłam – opowiada Julia Grzyb dla sportowych faktów.

Julia w tym roku była około 100 razy nad wodą. Wypady wędkarskie zdarzają się jej 2-3 razy w tygodniu. Na liście jej zdobyczy są ogromne liny, amury i karpie.

Mój obecny rekord karpia to 15,9 kg. To już naprawdę kawał ryby (śmiech). Złowiłam go podczas tegorocznej majówki. W tamtym roku udało mi się złowić amura o wadze 10,5 kg. Julia Grzyb z karpiem 15,9 kg Julia Grzyb z karpiem 15,9 kg. Opowiada Julia.

Julia pracuje także w sklepie wędkarskim. Starzy poławiacze nie dowierzają, ze tak młoda osoba ma nie tylko wiedzę wędkarską ale i duże doświadczenie.

Na podstawie: sportowe fakty

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.