112

Krwawa kłótnia seniorów, w ruch poszła maczeta. Ranna 73-latka

Skoczowscy dzielnicowi zatrzymali agresywnego mężczyznę, który zaatakował maczetą 73-letnią kobietę. Napastnikiem okazał się były mąż poszkodowanej.

r e k l a m a

Mundurowi ze Skoczowa odebrali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie, który w jednym z domów w Simoradzu, zaatakował maczetą swoją byłą żonę. Dzielnicowy mł. asp. Tomasz Greń, szybko obezwładnił agresywnego mężczyznę. Chwilę później wsparcia udzielił mu drugi dzielnicowy oraz patrol interwencyjny. Mundurowi pomogli zranionej w rękę 73-letniej kobiecie.

Dzielnicowi, po zatrzymaniu agresora i udzieleniu pierwszej pomocy rannej, zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu ekipy dochodzeniowo-śledczej. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności procesowych, w tym zabezpieczeniu śladów, cały zebrany materiał dowodowy został przekazany do Prokuratury.

Napastnik usłyszał zarzuty związane z uszkodzeniem ciała i groźbami karalnymi. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury stosując wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 20 lat więzienia.

źródło: policja.pl

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments