Pierwsze obiektywne dane o szczepionkach na COVID. Nawet pół miliona zgonów!

Szczepienia na COVID były zachwalane jako bezpieczne i przebadane. Z czasem na jaw wychodzą dane o ich tragicznym wpływie na osoby zaszczepione.

r e k l a m a

Podczas badania szczepionek przyjęto na świecie współczynnik alarmujący na poziomie 50 zgonów u zaszczepionych. Jak się okazało według oficjalnych danych Światowej Rady Zdrowia opublikowanych 27 czerwca, współczynnik zgonów po szczepieniach przeciw COVID osiągnął od 40 do 50 tys. osób.

Dane na ten temat zebrano z ponad 70 placówek na całym świecie.

Typowy standard dla każdego produktu biologicznego to 50 zgonów – i wycofanie z rynku. Koniec. 50 – nie 40 tys. Jeśli więc mamy do czynienia z globalnym apelem ze strony międzynarodowej organizacji, ta komisja powinna zwołać posiedzenie nadzwyczajne. Co zrobimy? Światowy organ wezwał do ściągnięcia ich z rynku – a nadal nimi szczepią. – stwierdził doktor -Peter McCullough ekspert ŚRZ.

Pozostali specjaliści podkreślają, że opierano się na danych oficjalnych. Rzeczywista liczba zgonów spowodowanych przez szczepionki przeciw COVID niezależni eksperci określają na nawet pół miliona osób!

Motocyklista zginął w wypadku, przyczyna COVID-19! Są dowody manipulacji!

Źródło: WHC/pp

fot.arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *