Szokująca prawda o ostatnich chwilach Czesława Niemena! Przemówiła córka artysty

W oficjalnych komunikatach po śmierci Czesława Niemena, jako przyczynę śmierci podano chorobę nowotworową muzyka. Jak ujawnia córka artysty – Natalia Niemen śmierć jaj ojca miała inne przyczyny.

r e k l a m a

Czesław Niemen jest uważany za jednego z największych polskich muzyków XX wieku. Był nie tylko znanym piosenkarzem ale i prekursorem muzyki elektronicznej w Polce.

Jego styl nawiązujący do tradycji romantyzmu oraz kultury kresów był kontrowersyjny i bezkompromisowy. Do dziś jest to artysta po którego utwory sięga wielu młodych twórców a muzyka Niemena potrafi łączyć pokolenia.

Córka artysty, Natalia Niemen w wywiadzie dla VIVY podzieliła się nowymi informacjami na temat śmierci jej ojca. Mimo oficjalnych komunikatów o chorobie nowotworowej, według córki przyczyna śmierci artysty była inna.

Przy chorobie nowotworowej śmierć zawsze się czai. Był w nas strach, że nadejdzie, wszyscy o tym myśleliśmy. A z drugiej strony mieliśmy nadzieję, że będzie dobrze – mówi Natalia Niemen.

Kobieta jednak nie w rozwoju nowotworu upatruje przyczyny śmierci jej ojca.

Mamy przekonanie, że gdyby nie wymiana okien na korytarzach warszawskiego szpitala onkologicznego w styczniu, po których przewożono pacjentów, w tym i mojego tatę, żyłby do dzisiaj. Ojciec po takiej jednej przejażdżce na wózku dostał zapalenia płuc i zapadł w śpiączkę. Po około dziesięciu dniach zmarł – stwierdza Natalia Niemen.

Czesław Niemen zmarł 17 stycznia 2004 roku.

r e k l a m a

Źródło: VIVA

fot.arch.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *