Szokująca przepowiednia na temat wojny! Dramatyczne wydarzenia nie ominą Polski!

Znany jasnowidz i astrolog Jan Benedykt Kościelny zdradził najnowsza przepowiednię na temat dalszego przebiegu wojny. Dramatyczne wydarzenie nie ominą także Polski!

Najnowsze przepowiednia Jana Benedykta Kościelnego wywołuje niepokój. Astrolog i jasnowidz stwierdził, że wojna na Ukrainie niedługo zakończy się, jednak jej skutki dosięgną Polski.

Według układu gwiazd oraz analiz numerologicznych wojna niedługo dobiegnie końca. Czeka nas zmasowany atak Rosji przed przystąpieniem do negocjacji pokojowych. Jeszcze wiele osób zginie jednak wstrzymanie walk i negocjacje pokojowe są bliskie – stwierdza Kościelny.

Niestety długofalowe skutki wojny uderzą w Polskę.

Dla Polski wiadomości są niestety negatywne. Kryzys z uchodźcami przyniesie dramatyczne skutki społeczne. W krótkiej perspektywie napływ uchodźców będzie ogromny wysiłkiem dla Polaków i budżetu państwa. Zdecydowana większość z nich zostanie i będą generować ogromne koszty opieki społecznej i medycznej. – twierdzi jasnowidz.

Ciekawie wygląda też sytuacja globalna przekazana przez jasnowidza.

Zgodnie z moimi wcześniejszymi przewidywaniami układ astrologiczny potwierdza nadchodzące kłopoty Tajwanu. Numerologiczne dane związane z wydarzeniami na Ukrainie wskazują na to, że nie jest to ostania wojna na świecie w tym roku. – mówi wizjoner.

Jan Benedykt Kościelny zapytany o to co mówią gwiazdy i liczby o dalszych losach Putina, wizjoner odmówił odpowiedzi. Stwierdził jedynie, że los zbrodniarza wkrótce się wypełni, jednak informacje na ten temat Kościelny nie ujawnił powołując się na tajemnice zawodową.

Nieoficjalnie wiadomo, że Jan Benedykt Kościelny współpracuje z instytucjami zamawiającymi u niego ekspertyzy i analizy astrologiczne.

Źródło: pp

fot.:ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *