CiekawostkiWIDEOZ przymrużeniem oka

Sensacyjny kandydat na następcę Andrzeja Dudy ujawnia swoje plany! [WIDEO]

Wybory prezydenckie w Polsce mają odbyć się w 2025 roku. Nie wystartuje w nich Andrzej Duda kończący drugą kadencję. Ciekawa batalia o fotel prezydencki została nieoczekiwanie otwarta w Białymstoku.

Wybory prezydenckie zgodnie z kalendarzem wyborczym mają odbyć się w 2025 roku. Kandydaci do schedy po Andrzeju Dudzie nie ujawniają się. Na liście nazwisk jakie mogą się pojawić pojawiają się Donald Tusk, Rafał Trzaskowski, Robert Biedroń i kilku innych hipotetycznych kandydatów.

Nieoczekiwana zamiar startu w wyborach prezydenckich ujawnił jeden z najbardziej znanych białostockich działaczy Krzysztof Kononowicz. Polityk, działacz społeczny a obecnie komentator rzeczywistości w serwisie YouTube został sprowokowany do ujawnienia swoich planów przez innego wideoblogera Wojciecha Olszańskiego, występującego pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski.

Jabłonowski zasugerował wybór Kononowicza na stanowisko premiera. Do jego słów odniósł się sam Kononowicz odpowiadając, że nie interesuje go stanowisko premiera, chce natomiast zostać prezydentem RP.

Kononowicz według własnych słów był już posłem na Sejm RP, posiada immunitet poselski, był częstym gościem prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz zna dobrze premiera Morawieckiego z którym jest “na ty”. Jego liczne koneksje oraz spokrewnienie w linii prostej z Józefem Piłsudskim czyni z niego silnego kandydata na kandydata w wyborach 2025 roku. Kononowicz aktywnie śledzi bieżącą politykę. Niedawno zapowiedział swoje spotkania z premierem USA oraz zmarłą w 2013 roku Margaret Thatcher.

Przeszkodzić mu w tym mogą tylko objawy zaawansowanej choroby psychicznej, liczne przekłamanie na temat swojego życiorysu oraz umieszczenie w Domu Pomocy Społecznej co powinno jak najszybciej nastąpić.

Rewolucja na Podlasiu?! Zakaz sprzedaży alkoholu i likwidacja bezdomności

Źródło: yt/pp

fot. arch

wideo: YT: Mleczny Człowiek

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *