AktualnościPolitykaPolska

Znany jasnowidz złamał ciszę wyborczą? Powiedział to w dniu głosowania!

Znany jasnowidz, specjalista astrologii i numerologii, Jan Benedykt Kościelny wypowiedział się na temat wyniku wyborczego. Internauci pytają, czy złamał ciszę wyborczą w dniu głosowania.

J.B.Kościelny
J.B.Kościelny

Jan Benedykt Kościelny, czołowy astrolog, znawca numerologii oraz nauk ezoterycznych mimo ciszy wyborczej zdecydował się na ważny apel do Polaków.

Astrologia, numerologia, tarot czy inne nauki z szerokiego zakresu ezoteryki dają nam liczne wskazówki na temat przyszłości. Dzięki danym, jakie pozyskujemy z obserwacji układów astrologicznych wiemy, w którą stronę podąża przyszłość. Wiele osób pytało mnie o wynik trwających dziś wyborów. Odpowiedź, jaką wszyscy usłyszeli jest jedna i niekwestionowana – stwierdza jasnowidz.

Jan Benedykty zdecydował się podzielić swoją wiedzą właśnie w dniu wyborów. Uzasadnia to odpowiedzialnością, jaka ciąży na każdym obywatelu w tak kluczowym dniu.

Mimo pewnej wiedzy wynikającej z układów astrologicznych potwierdzonych obliczeniami numerologicznymi co do wyniku wyborów muszę przekazać dla moich rodaków jedną kluczową informację! Niezależnie od przepowiedni, zgadywanek czy internetowych ankiet, to właśnie od każdego Polaka i każdego głosu zależy przyszłość Polski, jej obywateli i roli w Europie i świecie. Dlatego obowiązkiem każdego jest pójście do wyborów oraz udział w referendum i decyzja o przyszłości. – ogłosił wizjoner.

Jan Benedykt Kościelny namawia więc do udziału w wyborach. Jasnowidz zawsze podkreśla, że przyszłość, jaką można określić dzięki obserwacji gwiazd i planet zawsze ostatecznie zależy od ludzkich decyzji i wyborów.

Mimo pytań internautów o złamanie ciszy wybirczej, eksperci wyjaśniają, że wszelkie głosy profrekwencyjne są dozwolone i nie łamią zasad polskiego prawa.

Znany jasnowidz doradcą rządu!?

źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments