AktualnościCiekawostkiPolska

Szokująca przepowiednia wychodzi na jaw! Jasnowidz przypomina słowa świętego

Jan Benedykt Kościelny, znany jasnowidz i astrolog ujawnił przepowiednię na temat przyszłości Polski. Niespodziewanie słowa astrologa znajdują potwierdzenie w wizji świętego sprzed 400 lat.

r e k l a m a

Jan Benedykt Kościelny, jasnowidz którego przepowiednie sprawdziły się na Ukrainie ujawnił nowe szokujące wizję. Astrolog z którego usług korzystają firmy i instytucje potwierdził słowa św. Andrzeja Boboli.

Bobola, związany z kresami wschodnimi Rzeczpospolitej i chrześcijaństwa jest uważany za świętego który obronił Polskę przed nawała bolszewicką. Władze ZSRR, mimo oficjalnie głoszonego materializmu, relikwie Boboli otoczyły uwagą i z czasem odesłały do Rzymu skąd trafiły do Polski.

Jan Benedykt Kościelny w swoich badaniach zwrócił uwagę na wschodnią granicę Polski. Wojna na Ukrainie ma według niego aspekt wojny religijnej. Przypomina to sytuację z czasów działalności Andrzeja Boboli.

Także sytuacja astrologiczna, według Kościelnego wyraźnie wskazuje na podobieństwa na układy z roku 1657, czyli czasu śmierci męczeńskiej Andrzeja Boboli.

r e k l a m a

Polski episkopat w 1920 roku zwrócił się o pomoc w obronie przed bolszewikami do Andrzeja Boboli. Astrolog zwraca uwagę na analogię jakie mamy w roku 2022. Nawała ze wschodu może znów zagrozić polskiej granicy.

Sytuacja astrologiczna oraz konsultacje numerologiczne, według wizjonera wskazują na silne zagrożenie polskiej granicy. Sytuacja z czasów działalności Andrzeja Boboli oraz roku 1920 może się powtórzyć.

Według Kościelnego, kluczowe obecnie będą działania rządu Ukrainy oraz moskiewskiej cerkwi. Granice Polski według wizjonera mogą być zagrożone a walka może oprzeć się o granicę Wisły jak w roku 1920. Analogie astrologiczne z ówczesna sytuacją niepokoją.

Kościelny jednak uspokaja. Sytuacja astrologiczna, mimo licznych analogii zawiera także różnicę. Kluczowym dniem z perspektywy wizjonera był dzień 7 czerwca. Mimo licznych ostrzeżeń, dzień ten okazał się spokojnym. Niebezpieczny układ astrologiczny nie został wykorzystany przez siły zła.

Horoskop na rok 2022. Wszystkie znaki zodiaku

Ponadto Jan Benedykt potwierdził, że dzień 7 czerwca jest kluczowy dla historii współczesnej. Tego dnia powtarza się nad Polską układ astro-numereo-logiczny który przynosi przełomowe wydarzenia takie jak narodziny wybitnych osób czy kluczowe zmiany polityczne w regionie.

Źródło:pp

fot. ilust.

Facebook Comments

2 komentarze do “Szokująca przepowiednia wychodzi na jaw! Jasnowidz przypomina słowa świętego

  • Mam pytanie. Czy chrzsecijanstwo i katolicyzm ma jakeś zwąazki z okultyzmem. Bo każdy jasnowidz posługuje sie rórzdzką albo numerorlogią i różańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *