AktualnościCiekawostkiEzoteryka

Znany jasnowidz wskazał „trójkąt śmierci”! Polskie miasto nowym Bachmutem?!

Znany jasnowidz oraz ekspert numerologii, Jan Benedykt Kościelny ujawnił swoją najnowszą przepowiednię. Gwałtowne globalne zmiany mają rozegrać się w trójkącie obejmującym ziemie Polski!

r e k l a m a

Jan Benedykt Kościelny, znany polski jasnowidz i astrolog zyskał popularność na niezwykle trafnych przepowiedniach dotyczących przyszłości Polski i świata. Jasnowidz opiera swoje przepowiednie na analizach astrologicznych weryfikowanych przez analizy numerologiczne oraz konsultacje z ekspertami od tarota, numerologii oraz kabały.

W najnowszej przepowiedni Jan Benedykt Kościelny wskazuje na pojawienie się „trójkąta śmierci” w centrum Europy. Ma on obejmować kluczowe dla Europy miasta, wśród których mają nastąpić epokowe zmiany na Starym Kontynencie.

W moich najnowszych obserwacji wyłonił się „Trójkąt śmierci”, o ile wcześniejsze analizy rozciągały oś globalnych zmian między Pekinem, Moskwą a Waszyngtonem, obecnie układy astrologiczne wskazują wyraźnie centym globalnych zmian na terytorium Polski – stwierdza jasnowidz.

Przepowiednie jasnowidzów z całego świata wielokrotnie wskazywały Polskę jako centrum globalnych zmian. Obecnie nasz rodak, Jan Benedykt zebrał wizje z całego świata poddając je analizie numerologicznej i astrologicznej.

Obecnie „trójkąt śmierci” wyraźnie wskazuje, że kluczowe dla globalnych zmian są trzy miasta na literę B. Są to: Berlin, Budapeszt i Bydgoszcz. Zaskakująca konfiguracja jest potwierdzona przez niespotykane oddziaływanie planety Wenus na Mars widoczne na przełomie stycznia i lutego. Podbną koninuglcję widzieliśmy w wypadku miasta Bachmut na Ukrianie – oznajmił Jan Benedykt Kościelny,

r e k l a m a

Według jasnowidza zbliżający się upadek Ukrainy ma być oczywisty, jednak upadek państwa powstałego w wyniku likwidacji Związku Radzieckiego ma mięć nieoczekiwane skutki. Deklaracje polityczne Węgier o zaborze części ziem Ukrainy może oznaczać wkroczenie na zachodnią Ukrainę wojsk polskich.

Takie rozwiązanie geostrategiczne stawia w kluczowej roli Niemicy. Polityka Berlina i upadek suwerennej polityki polskiej w dobie rządów 13 grudnia oznaczać może podział Europy Środkowej wykraczający poza Ukrainę.

Likwidacja sztucznego państwa na rubieżach Rosji może oznaczać szybki powrót do podziału Europy Środkowej między Niemcy i Rosję. Takie wskazania numerologiczne nie pozostawią wątpliwości, Zaskakujący jest fakt, że układy astrologiczne w połeczenou z danymi kabalistycznymi wskazują miasto Bydgoszcz jako kluczowe w nowym podziale Europy – oznajmił znany jasnowidz.

Według słow Jana Benedktyta, to właśnie Bydgoszcz może być zarzewiem sporu między Niemcami a Rosją w nowym podziale Europy. Zakłady zbrojeniowe i lotnisko w tym mieście mogą stać się widownią wydarzeń globalnych gdzie sojusz Niemiec i Rosji zostanie złamany przez działania NATO i Stanów Zjednoczonych.

Źródło: pp

fot. JBK

Facebook Comments