Kolejne „sukcesy” Marianny Schreiber. Limuzyną na paradę LGBT po zdjęcie z Trzaskowskim

Marianna Schreiber uwierzyła w swoje szanse polityczne. Ostatnio poparcia szukała wśród homoseksualistów na których marsz przyjechała limuzyną. Kolejnym jej sukcesem było nagranie filmiku w którego tle był prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

r e k l a m a

Marianna Schreiber po nieudanej karierze modelki w programie TVN nadal wierzy w swoje „pięć minut”. Celbrytka znana z tego, że nadal jest żoną ministra rządu PiS Łukasza Schreibera stara się kontynuować swoja „karierę” w polityce.

Ostatnim jej pomysłem którym pochwaliła się w mediach społecznościowych był udział w warszawskim marszu środowisk LGBT.

Marianna przyjechała na marsz ubrana w tęczową marynarkę białą limuzyną. Już ten fakt wzbudził liczne komentarze także uczestników marszu. Jak sama nazwa wydarzenia wskazuje, formuła piesza zgromadzenia nie trafiła do Pani Schreiber. Przez dach limuzyny wymachiwała ona tęczową flagą.

Na tym nie koniec „sukcesów” Pani Marianny. W pewnym momencie na kilka sekund udało jej się zbliżyć do czoła marszu gdzie przebywał prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Fakt ten został uwieczniony w kilku sekundowym filmie  którym Pani Schreiber pochwaliła się w serwisie TikTok.

Widać na nim jak dumna Pani Marianna znajduję się przez chwilę obok czoła marszu i dumnie powiewa tęczową flagą kilka metrów od nieświadomego obecności żony ministra Rafała Trzaskowskiego.

>>>LINK DO FILMU<<<

Żródło: tiktok/p-p

fot. arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.